Açılışa Davet

 

Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı Genel Müdürü Ali Ay 11 Kasım 2017 Cumartesi günü Saat 11 de yapılacak açılış töreni için yaptığı açıklamada:

“Vakfımız çeyrek asrı aşan bir kuruluştur. Köklü Bir geçmişe sahiptir. Özellikle gençlere yönelik eğitim kültür faaliyetleri, çalışmalarımızın ana merkezini oluşturmak olup, gençlerimizin eğitim ve kariyer yönünden yetişmelerine destek verilmektedir.

Ayrıca okullaşma çalışması, alanında uzman akademisyen ve bilim insanları ile konferans, seminer, paneller düzenlenmekte, toplumun ihtiyaç duyduğu alanlarda eserler yazdırılarak yayın çalışmaları yapılmaktadır.

Bütün bu çalışmalar, bu yıl uygulamaya konulan stratejik plân çerçevesinde kurumsal bir yapı içinde götürülmektedir. Mevcut yerimiz ihtiyaca cevap vermediği için hizmet binamızın 3. ve 5. Katları da yeniden düzenlenerek faaliyete geçirilmiştir.

Faaliyet birimlerimizden Ana Haber Gazete ve Ay Yayıncılık ve Akademik Komisyonlar 3. Katta, Yönetim ve Genel Müdürlük 4. Katta, Gençlik Kültür Merkezi, Gençlik Kolları, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler ve Kadın Kolları birimlerimiz de 5. Katta faaliyetlerini sürdüreceklerdir.

İşte bu yeni yapılanma döneminde 11. Ayın 11 inde, saat 11 de birimlerimizin açılış törenine bütün dostlarımızı davet ediyoruz” dedi.