Ara

Son Eklenenler


01/08/2020

VAKFIMIZ DOSTLARI ONLİNE… Devamı

20/07/2020

VAKFIMIZIN 2019 YILI… Devamı

20/07/2020

VAKFIMIZIN 2020-2023 STRATEJİK… Devamı

19/07/2020

Vakfımız Genel Kurul… Devamı

10/07/2020

Vakfımız Gençleri TRT’de Devamı

ANADOLU EĞİTİM KÜLTÜR VE BİLİM VAKFI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

12/10/2019

Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı Yönetim Kurulu haftalık olağan toplantısını Mütevelli üyesi ve Vakfın Sosyal Faaliyetler Koordinatörü Akif Aslan'ın daveti üzerine 12 Ekim 2019 Pazar günü Ankara Kalecik Şemseddin Köyünde (Mahallesi) kendisine ait bağ evinde yaptı. 

 

Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Başer, Genel Sekreter Mehmet Öztürk,  Başkan Yardımcısı Kerem Altun, Muhasip Raif Ak, Anadolu Ay Yayınları satış pazarlama dağıtım koordinatörü Hüseyin Ayaz, Danışma Meclisi Başkanı Mevlut Ayhan, Mali İşler Koordinatörü Erol Gürol, Mütevelli Üyesi Nurettin Kulakoğlu, Danışma Meclisi Başkan Yardımcısı Ömer Gülseren, Hanımlar Komisyonu Başkanı Hülya Öztürk, Hanımlar Komisyonu üyelerinden ev sahibesi Gülten Aslan ile diğer üyeler Figen Ak, Asiye Kulakoğlu, Nigar Ayhan, Meryem Ayaz, Nurten Gülseren, Sündüs Gürol ve Reyyan Gürol toplantıda hazır bulundular.  

 

Toplantıda vakfın kısa orta ve uzun dönemli faaliyetleri değerlendirildi. Vakıf Başkanı Başer, başlıca 3 ana faaliyet alanına odaklandıklarını, bunların;

Yayıncılık,

Gençlik ve Eğitim ve

Teşkilatlanma olduğunu,

Hanım organizasyonlarının da olmazsa olmaz öncelikleri arasında yer aldığını belirterek açıklamalarda bulundu. 

 

Yayıncılığın önemine vurgu yapılarak Kitap Fuarlarına katılımın ve kitapseverlerle yakın buluşmayı sağlamanın tedbirleri müzakere edildi. 

 

Hanımlar Komisyonu Başkanı Hülya Öztürk kız öğrencilerle ilgili yaşanan sorunların çözülmesi için önerilerde bulundu. Görüşme yapılarak alternatif çözümler ortaya kondu. 

Daha sonra Akif Aslan’ın öncülüğünde kendi Mahallinde bölgenin su ihtiyacını karşılayan baraja doğru yürüyüş yapıldı fotoğraflar çekildi.

 

Çubuk üzerinden Ankara'ya dönüş yolunda Vakfın Başkanvekili Şazeli Çügen kendi malik hanesinde ziyaret edildi ve hal-hatır görüşmesi yapıldı. Yapılan durum değerlendirmesinden sonra program tamamlandı. 

 

Bundan sonraki yönetim kurulu toplantılarının farklı mekanlarda yapılması temennisi dile getirildi ve bunun isabeti de ayrıca vurgulandı.

 

 

Whatsapp

Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı

© Copyright 2020

İletişim Bilgilerimiz